SEO Paslaugos

Pagrindinis / SEO Paslaugos

SEO PASLAUGOS


SEO paslaugos kelia galvos skausmą? Bet taip neturėtų būti. SEO optimizavimas varo į nežinomybę, nes apie jį prirašyta begalės straipsnių, o kas yra tiesa – neaišku? Bet taip neturėtų būti. SEO populiarus, išliaupsintas, reikalingas, o kaip jį tinkamai įgyvendinti ne visuomet lengva suprasti? Bet taip neturėtų būti. Tad atskleidžiame esminę ir svarbiausią SEO paskirtį, procesus ir rezultatus, kurių galite tikėtis pasinaudoję profesionaliomis ir kokybiškomis SEO paslaugomis.

SEO PASLAUGOS PROCESO EIGA

Kiekvienas SEO paslaugos ekspertas Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose turi atskirus darbo metodus ir individualiai sukurtas strategijas, tačiau jų tikslas vienodas – verslo rezultatus paversti sėkmingais ir lengvai matomais.

zodziu analizeRaktinių žodžių analizė ir konkurentų tyrimai

Atliekamas strateginis raktinių žodžių tyrimas, kad būtų atrasti paieškos užklausoms pateikiami terminai, geriausiai atitinkantys jūsų veiklą ir tikslinės auditorijos poreikius. Tai labai svarbus žingsnis, nes jis padeda suderinti jūsų straipsnius, žiniatinklio kopijas ir kitą turinio informaciją su pagrindiniais verslo tikslais. Labai dažnai atliekamas ir konkurentų tyrimas tam, kad būtų sužinota, ką ir kaip jie atlieka bei kiek pastangų reikia įdėti, kad būtų viršyti konkurentų pasiekimai.

svetaines auditasSvetainės auditas ir optimizavimas

Atliekamas svetainės auditas tam, kad būtų žinomos optimizavimo stiprybės ir galimybės. Tai padeda pritaikyti strategijas, kurias norėtumėte įgyvendinti ateityje. Taip pat šiame etape nagrinėjami itin svarbūs svetainės veiksniai – meta žymos, puslapių antraštės, svetainės krovimosi greitis, svetainės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams, struktūrizuotai pateikiami duomenys, turinio tinkamumas ir kt.

nuorodu kurimasNuorodų kūrimas

Atgalinės nuorodos vis dar yra labiausiai Google paieškos sistemos vertinamas (aukščiausiai reitinguojamas) veiksnys. Savo svetainėje taikydami atgalinių nuorodų strategijas, galite gauti aukštos kokybės nuorodas iš autoritetingų šaltinių, todėl neilgai trukus būsite vertinami vartotojų dėl pateiktos informacijos aktualumo, įdomumo ir svarbos. Pasirinkite tokius SEO ekspertus, kurie nuorodų kūrimo strategijas tiksliai pritaikys jūsų svetainei ir vadovausis Google kokybės gairėmis.

Turinio kurimasTurinio kūrimo ir platinimo strategija

Tai vienas iš būdų, kaip SEO ekspertas gali padėti pasiekti stiprių rezultatų tinkamai įgyvendindamas turinio kūrimo ir platinimo procesus. Kuriant aukštos kokybės turinį, pavyzdžiui, publikuojant straipsnius iš autoritetingų svetainių, jūsų verslas gali įrodyti ir savo autoritetą, skleisti informaciją (populiarinti) apie prekės ženklą ir taikyti / adresuoti visa informaciją tikslinei auditorijai.

Rezultatu ivertinimasRezultatų įvertinimas

Įdiekite Google įrankius, pavyzdžiui, Google Analytics ar Google paieškos konsolę, kad galėtumėte stebėti svetainės veiklos rodiklius ir matyti reikiamas ataskaitas. Svetainių srauto padidėjimas iš raktinių žodžių užklausos ir paieškos sistemų peržiūros yra labai gerai vertinami ženklai. Naudojantis Google Analytics įrankiu, galima nesunkiai įvertinti svetainės atmetimo rodiklį, puslapių peržiūrą, indeksavimo būseną, matomumo rodiklius ir kitus veiksnius, kurie yra itin svarbūs ir lemtingi, nes leidžia suprasti, ar vykdoma SEO kampanija yra veiksminga.

Vertinimo galimybesDaugiau vertinimo galimybių

Stipri SEO kampanija vykdoma ciklais. Ji nesibaigia, kai esate numeris 1. Pradėjus SEO kampaniją ir kartą atlikus visus reikiamus veiksmus, nepatartina sustoti, reikia ir toliau rinkti daugiau naujų raktinių žodžių, atlikti pakartotinius raktinių žodžių tyrimus, kad vertingų raktinių žodžių būtų surasta kuo daugiau. Tą pati rekomenduojama padaryti ir su kitais SEO procesais. Pavyzdžiui, turinio gerinimas ir nuolatinis atnaujinimas, taip pat konversijų rodiklio optimizavimas irgi padeda svetainei išsilaikyti aukščiausioje pozicijoje.

NORITE SEO PASLAUGOS? UŽSISAKYKITE ->

Sužinokite daugiau apie SEO paslaugos principus


 

KODĖL VERTA RINKTIS SEO?

SEO Paslaugos – tai nėra stebuklas, tai kryptingas darbas su Jūsų svetaine, iškeliantis ją į aukštas paieškos rezultatų pozicijas ir padedantis vartotojams surasti produktus (prekes ar paslaugas), tiksliausiai atitinkančius jų lūkesčius. SEO optimizacijos nauda – tai ne tik pelnytas Jūsų svetainės matomumas ir žinomumas, bet ir kiti esminiai privalumai:

  • Padidėjęs natūralus vartotojų srautas. Specialistai vartotojų srautus prilygina aukso vertei ir teigia, kad didesni reitingai uždirba didesnius kokybiškus srautus.
  • Išaugę pardavimai. Ypač būdingi elektroninėms parduotuvėms. Sakoma, jog kuo daugiau žmonių praeis, tuo daugiau ir užeis – taip yra ir su interneto svetainėmis.
  • Greitas ir paprastas būdas pelnyti aukštus reitingus.

Tai esminiai, vienas nuo kito neatsiejami rezultatai, kuriuos palaipsniui pastebėsite savo versle. Pirmiausia, pamatysite akivaizdžiai padidėjusį natūralų vartotojų srautą. Iš tiesų, yra daugybė būdų, kaip padidinti srautą, tačiau natūralus srautas (paieškos lankytojų skaičius) padidėja tik atlikus SEO optimizacija. Verta atkreipti dėmesį, kad svarbiausia dalis, susijusi su natūraliu srautu, yra potencialūs lankytojai (kokybiškas srautas). Žinote, kuo svarbus natūralus srautas? Jis garantuoja daugiau pardavimų. Galiausiai, profesionalūs SEO specialistai padės Jūsų verslui pasiekti aukščiausius reitingus paieškoje, kurią naudoja jūsų klientai, kai jie ieško jūsų siūlomo produkto (prekės ar paslaugos). Be to, daugiau lankytojų lemia aukštesnius reitingus.

Šiais laikais klientai nuolat naudojasi išmaniaisias įrenginiais ir tai neturėtų stebinti. Prireikus tam tikro produkto (prekės ir paslaugos), vartotojai vis dažniau kreipiasi į Google, Yahoo ir Bing paieškos sistemas. Pažiūrėkite į savo įpročius. Kai ieškote naujo restorano, kuriame galėtumėte apsilankyti, ką pirmiausia darote? Būtent dėl šios priežasties verta pasistengti savo interneto svetainę paversti patrauklia ne tik vartotojams, bet ir paieškos sistemoms.

KADA GERIAUSIA ATLIKTI SEO PASLAUGAS?

Niekada nevėlu pradėti optimizuoti savo svetainę ir verslą. Svarbiausia atminti, jog paieškos optimizavimą SEO ekspertai įvardija kaip maratoną, o ne kaip sprintą. Tai reiškia, jog tai gana ilgas procesas, reikalaujantis ir laiko, ir pastangų, todėl SEO specialistus reikia rinktis itin atsakingai ir kruopščiai.

SEO Paslaugos – kiekvienos svetainės privalumas. Padidinkite svetainės lankomumą, potencialių klientų skaičių ir pajamas. Klientai ieško jūsų internete, padėkite jiems lengviau jus surasti.