SEO Paslaugos

SEO Paslaugos – kiekvienos svetainės privalumas. Padidinkite svetainės lankomumą, naujų klientų skaičių ir pajamas. Klientai ieško jūsų internete - būkite randami. Taurus Media SEO specialistai padės Jums pasiekti Geriausius rezultatus.

Kodėl verta rinktis Taurus Media:
  • Turime 5 metų patirtį.
  • Dirbame 8 šalyse
  • Optimizavome virš 800 svetainių.
  • Suteikiame garantijas.
  • Teikiame skaidrias ataskaitas.

TIKSLINĖ AUDITORIJA

ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS

KLIENTŲ SRAUTAS

PARDAVIMŲ AUGIMAS

ILGALAIKĖ NAUDA

Kas yra SEO

 

 

Atliekame SEO Paslaugas su Garantija

SEO Paslaugos - tai svetainės optimizavimas „Google, Bing, Yahoo, Yandex“ paieškos sistemoms. Šios paslaugos tikslas, atvesti tikslinius vartotojus į Jūsų tinklapį, kurie ieško informacijos apie Jūsų paslaugas ar produktus.

Kodel SEO

    Didesnis klientų skaičius dar niekam nepakenkė

  • Tikslinė auditorija. Didinamas naujų lankytojų kiekis, kurie domisi Jūsų paslaugomis.
  • Įvaizdžio kūrimas. Svetainėmis, kurios yra paieškos sistemų pirmosiose vietose labiau pasitikima.
  • Klientų srautas. Geresnės pozicijos paieškoje didina lankytojų ir atitinkamai klientų skaičių.
  • Pardavimų augimas. Daugiau lankytojų – daugiau klientų – augantys pardavimai.
  • Ilgalaikė nauda. Nemokėsite kiekvieną kartą už kiekvieną paspaudimą (kaip su Google Adwords reklama), nes Jūsų svetainė bus natūraliai Google paieškos sistemos rezultatuose.
SEO Kaina

 

 

Nauji klientai atpirks reklaminius kaštus

SEO Paslaugos Kaina priklauso nuo raktinių žodžių kiekio ir konkurencijos. Reiktų pradžiai išsirinkti raktinius žodžius su kuriais norite būti randami pirmame „Google, Bing, Yahoo, Yandex“ puslapyje. Jeigu neturite išsirinkę žodžių mes tai galime Jums padėti padaryti.

Įdomu? Susisiekite dabar!

SEO Paslaugos procesas

Kiekvienas SEO paslaugos ekspertas Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose turi atskirus darbo metodus ir individualiai sukurtas strategijas, tačiau jų tikslas vienodas – iškelti Jūsų svetainę į pirmą paieškos puslapį.

Image icon
Raktiniai žodžiai
Padėsime išsirinkti tinkamus raktinius žodžius
Image icon
Vidinis SEO
Optimizuosime Jūsų svetainę iš vidaus
Image icon
Išorinis SEO
Patalpinsime kokybiškas atgalines nuorodas
Image icon
Rezultatas
Būsite lengvai randami ir tereikės aptarnauti naujus savo klientus

SEO PASLAUGOS D.U.K

kodel rinktis seo

KODĖL VERTA RINKTIS SEO PASLAUGAS?

SEO Paslaugos – Jūsų svetainės iškėlimas pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius „Google, Bing, Yahoo, Yandex“ paieškų sistemose . SEO optimizacijos nauda – tai ne tik pelnytas Jūsų svetainės matomumas ir žinomumas, bet ir kiti esminiai privalumai:

Padidėjęs naujų vartotojų srautas. Pirmiausia, pamatysite akivaizdžiai padidėjusį natūralų vartotojų srautą. Iš tiesų, yra daugybė būdų, kaip padidinti srautą, tačiau natūralus srautas (paieškos lankytojų skaičius) padidėja tik atlikus SEO optimizacija. Verta atkreipti dėmesį, kad svarbiausia dalis, susijusi su natūraliu srautu, yra potencialūs lankytojai (kokybiškas srautas). Žinote, kuo svarbus natūralus srautas? Jis garantuoja daugiau pardavimų. Galiausiai, profesionalūs SEO paslaugos specialistai padės Jūsų verslui pasiekti aukščiausias pozicijas paieškoje, kurią naudoja jūsų klientai, kai jie ieško jūsų siūlomo produkto (prekės ar paslaugos).

Šiais laikais klientai nuolat naudojasi išmaniaisias įrenginiais ir tai neturėtų stebinti. Prireikus tam tikro produkto (prekės ir paslaugos), vartotojai vis dažniau kreipiasi į Google, Yahoo ir Bing paieškos sistemas. Kai ieškote naujo restorano, kuriame galėtumėte apsilankyti, ką pirmiausia darote? Būtent dėl šios priežasties verta pasistengti savo interneto svetainę paversti patrauklia ne tik vartotojams, bet ir paieškos sistemoms.

seo paslaugos kaina

 

KIEK KAINUOJA SEO PASLAUGOS?

SEO Paslaugos kaina - Priklauso nuo raktinių žodžių kiekio ir konkurencijos. Kiekvienas raktinis žodis skaičiuojamas atskirai. Pirmiausia išsirenkame tinkamiausisu raktinius žodžius iš sąrašo kurį sudarome Jums. Raktinių žodžių sąrašą sudarome naudodamiesi "Google Keyword Planner" įrankiu. Šis įrankis parodo kiek kiekvieno raktinio žodžio per mėnesį žmonės ieško. Tokiu būdų Jūs galite išsirinkti raktinius žodžius kurių žmonės labiausiai ieško.

kada atlikti seo paslaugas

 

KADA GERIAUSIA ATLIKTI SEO PASLAUGAS?

Niekada nevėlu pradėti optimizuoti savo svetainę. SEO Paslaugos ekspertai jūsų svetainės optimizavimą paieškų sistemoms įvardija kaip maratoną, o ne kaip sprintą. Tai reiškia, jog tai gana ilgas procesas, reikalaujantis ir laiko, ir pastangų, todėl SEO specialistus reikia rinktis itin atsakingai ir kruopščiai.

raktiniai zodžiai

 

RAKTINIŲ ŽODŽIŲ ANALIZĖ IR KONKURENTŲ TYRIMAI

Atliekamas raktinių žodžių tyrimas, kad būtų atrasti klientų dažniausiai ieškomi ir Jūsų veiklą atitinkantys raktiniai žodžiai. Labai dažnai atliekamas ir konkurentų tyrimas tam, kad būtų sužinota, ką ir kaip jie atlieka bei kiek pastangų reikia įdėti, kad būtų viršyti konkurentų pasiekimai.

vidinis seo optimizavimas

 

VIDINIS SEO OPTIMIZAVIMAS - SVETAINĖS AUDITAS

Atliekamas svetainės auditas tam, kad būtų žinoma, ką reikia koreguoti Jūsų svetainėje. Šiame etape nagrinėjami itin svarbūs svetainės veiksniai – meta žymos, puslapių antraštės, svetainės krovimosi greitis, svetainės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams, struktūrizuotai pateikiami duomenys, turinio tinkamumas ir kt.

isorinis seo

 

IŠORINIS SEO OPTIMIZAVIMAS - NUORODŲ KŪRIMAS

Atgalinės nuorodos vis dar yra labiausiai Google paieškos sistemos vertinamas (aukščiausiai reitinguojamas) veiksnys. Savo svetainėje taikydami atgalinių nuorodų strategijas, galite gauti aukštos kokybės nuorodas iš autoritetingų šaltinių, todėl neilgai trukus būsite vertinami vartotojų dėl pateiktos informacijos aktualumo, įdomumo ir svarbos. Pasirinkite tokius SEO ekspertus, kurie nuorodų kūrimo strategijas tiksliai pritaikys jūsų svetainei ir vadovausis Google kokybės gairėmis.

turinio kurimas

 

TURINIO KŪRIMO IR PLATINIMO STRATEGIJA

SEO paslaugos ekspertas gali padėti pasiekti stiprių rezultatų tinkamai įgyvendindamas turinio kūrimo ir platinimo procesus. Kuriant aukštos kokybės turinį, pavyzdžiui, publikuojant straipsnius iš autoritetingų svetainių, jūsų svetainė sulauks daugiau lankytojų.

rezultatu ivertinimas

 

REZULTATŲ ĮVERTINIMAS

Naudojantis Google įrankiais , pavyzdžiui, Google Analytics ar Google paieškos konsole, galite stebėti svetainės veiklos rodiklius ir matyti reikiamas ataskaitas. Naujų lankytojų padidėjimas iš paieškos sistemų yra labai gerai vertinami ženklai. Naudojantis Google Analytics įrankiu, galima nesunkiai įvertinti svetainės atmetimo rodiklį, puslapių peržiūrą, indeksavimo būseną, matomumo rodiklius ir kitus veiksnius, kurie yra itin svarbūs, nes leidžia suprasti, ar vykdoma SEO kampanija yra veiksminga.

vertinimo galimybes

 

DAUGIAU VERTINIMO GALIMYBIŲ

Stipri SEO kampanija vykdoma ciklais. Ji nesibaigia, kai esate pirmoje vietoje. Pradėjus SEO kampaniją ir kartą atlikus visus reikiamus veiksmus, nepatartina sustoti. Reikia ir toliau optimizuoti naujus raktinius žodžius, atlikti pakartotinius raktinių žodžių tyrimus, kad vertingų raktinių žodžių būtų surasta kuo daugiau. Tą pati rekomenduojama padaryti ir su kitais SEO procesais. Pavyzdžiui, svetainės turinio gerinimas ir nuolatinis atnaujinimas, padeda svetainei išsilaikyti aukščiausioje pozicijoje.

Klientų Atsiliepimai

Norime pasidžiaugti, kad turime daug nuostabių klientų su kuriais dirbame jau ne vienerius metus. Štai ką klientai sako apie darbą su mumis.

Testi image
Jurga Radzevičiūtė DHL Lietuva

Pasakysiu nuoširdžiai – nelabai tikėjau, kad pavyks pasiekti įspūdingų rezultatų ir sėkmės, nes yra tekę susidurti su nekokybiškomis paslaugomis ir nesąžiningai atliktu SEO, kuris ne tik nedavė jokios naudos, bet ir padarė neigiamą įtaką tiek mūsų svetainei, tiek ir pačiam verslui… Taurus Media mūsų nuomonę pakeitė. Nors buvome labai reiklūs klientai, bet sugebėjome rasti bendrą kalbą, gavome sąžiningais metodais optimizuotą svetainę ir esame tuo labai patenkinti. Iki šiol esame matomi, priklausome Google paieškos rezultatų top‘ui. Rekomenduojame Jus ir toliau rekomenduosime. Dar kartą ačiū!

Testi image
Gediminas Krutulis Naujasis Nevėžis (OHO)

Taurus Media veiklą ir suteikiamas paslaugas galime apibūdinti trimis pagrindiniais žodžiais – kokybė, funkcionalumas, konkretumas. Ieškodami specialistų, galinčių sukurti mūsų įmonės interneto svetainę, susidūrėme su nemažai trukdžių – vieni nekalbėjo mums suprantama kalba, kiti nebuvo konkretūs ir aiškūs, treti neatsakė į esminius klausimus ir t. t. Jų monologas buvo iš sudėtingų frazių ir terminų, o galiausiai ištartas klausimas „Ką jūs apie tai manote?“ – sutrikdydavo, nes aš nieko nemanau, nes man nieks neaišku. Nesakau, kad tai yra blogai, ar trūkumas, nenuvertinu visų įmonių, bet tiesiog iki šiol man sunkiai sekėsi rasti specialistus, su kuriais sektųsi suprantamai susikalbėti. Taurus Media specialistai man aiškiai ir suprantama žmonių kalba papasakojo, kokią paslaugą kurs ir kokių rezultatų tikėtis, pateikė pasiūlymus bei rekomendacijas atsižvelgdami į mūsų poreikius ir galimą skirti biudžetą. Šiuo metu svetainė veikia puikiai ir mes iki šiol kreipiamės į šią įmonę visais mums rūpimais klausimais ir gauname išsamias konsultacijas. Paslaugomis esame patenkinti. Rekomenduojame su Taurus Media bendradarbiaut ivisiems!

Testi image
Jolita Gegužienė Luminor

Sužavėjo šiuolaikiškas perspektyvių ir ambicingų specialistų požiūris, Manto atsakingas požiūris į klientus, laiku atlikti darbai. Bendravome daug, kartu derinome visus procesus, buvau informuota ir apie naujoves, ir apie galimus reklamos variantus, argumentuotai ir labai pagrįstai man buvo pasiūlomi sprendimai, geriausiai tinkantys mūsų atveju. Rezultatai mus džiugina, todėl ir iki šiol naudojamės Taurusmedia paslaugomis.
Ačiū Jums!

Testi image
Iveta Balčiūnienė Mucos Pharma

Bendradarbiauju su Taurus Media visais internetinės reklamos klausimais. Darbus atlieka puikiai, profesionaliai konsultuoja, padeda atsirinkti naudingiausius reklamos kanalus, raktinius žodžius ir operatyviai reaguoja visais klausimais. Visuomet ieško bendrų sprendimų, kaip optimaliausiais kaštais pasiekti potencialius klientus, bei pateikia idėjas, kaip geriau perteikti informaciją/turinį, kad jis „užkabintų“ klientus. Esu patenkinta bendradarbiavimo rezultatais ir galiu Taurus Media rekomenduoti įmonėms, kurios nori būti lengvai surandamos klientų ir padidinti savo pardavimus.

Testi image
Rimvydas Krocas Rigveda

Bendradarbiaudami su šia įmone likome labai patenkinti, mums be galo patiko, kad mūsų interneto svetainėmis jie rūpinasi kaip savo, negaili nei patarimų, nei idėjų, prireikus visada pakonsultuoja, pasidomi mūsų verslo gyvavimu skaitmeninėje erdvėje. Tikrai tęsime šį pradėtą abipusį naudingą bendradarbiavimą.

Testi image
Ugnė Balčiūnienė Girstučio Baseinas

Jeigu Jums reikia puikių idėjų, Jūsų veiklai pritaikytų unikalių sprendimų, išsamios analizės, profesionalių rekomendacijų, kokybiško aptarnavimo, operatyviai suteiktos paslaugos ir svarbiausia – lūkesčius pateisinančių rezultatų, rekomenduojame šią įmonę, kuri tikrai geba suteikti nepriekaištingas SEO ir Adwords reklamos paslaugas. Bendradarbiavimas su Taurus Media pateisino visus mūsų lūkesčius ir davė labai tenkinančius rezultatus. Nuoširdžiai linkime sėkmės visai Jūsų komandai.