Ši privatumo politika taikoma šiai (-ioms) Svetainei (-ėms), tačiau nebūtinai taikoma kitoms Taurusmedia, spol. s r.o. svetainėms. Išeidami iš bet kurios (-ių) Svetainės (-ių), perskaitykite svetainės, į kurią pereinate, privatumo politiką. Jei nesutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis, nenaudokite Svetainės (-ių).

Jei įeisite ir naudosite Svetainę (-es), tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu.

Naudodami šią Svetainę (-es), paspaudę migtuką, kad sutinkate jūs vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šiose Svetainėje (-se), ją (-as) naudojant pateikta arba su Svetaine (-ėmis) susijusi asmeninė informacija gali būti saugoma atitinkamose duomenų bazėse.

Atkreipkite dėmesį, kad Taurusmedia gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

Asmeninė informacija

Taurusmedia renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Svetainę (-es) ir kitas Taurusmedia svetaines, paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai Taurusmedia renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti ir atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat jus informuoti ir gauti jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą.

Jei atsiųsite mums produktų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę (-es), galbūt turėsime su jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užsakymams ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba, kad būtų galima įvykdyti jūsų užsakymą, užklausą, teikti interaktyviąją pagalbą klientams ir tobulinti Taurusmedia produktus bei paslaugas. Tuo pačiu suteikiate Taurusmedia teisę teikti informaciją, kurią pateikėte Taurusmedia minėtiems tikslams, su Taurusmedia bendradarbiaujantiems partneriams.

Asmeninės informacijos sauga

Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar programišių. Taurusmedia ėmėsi atitinkamų priemonių, kad panaikintų arba sumažintų neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ir asmeninės informacijos netikslumo riziką. Pvz., rinkdami arba perduodami slaptus duomenis, pvz., mokėjimo kortelės informaciją, naudojame šifravimo technologiją.

Surinktų duomenų tikslumas

Taurusmedia savo iniciatyva arba jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo Taurusmedia dėl Svetainės (-ių) veiklos.

Lankytojų identifikavimas

Apskritai galite naudoti šią (-ias) Svetainę (-es) informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami Taurusmedia, kas esate. Tačiau kartais Taurusmedia arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į jūsų kompiuterį, kad Taurusmedia galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje (-se). Taurusmedia arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės (-ių) arba kitų Taurusmedia svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, Taurusmedia gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę (-es).

Šių tipų slapukai leidžia prisijungti kaskart neįvedant prisijungimo vardo, o tarp dviejų apsilankymų nereikia kaskart įtraukti produktų į pirkinių sąrašą, jei per ankstesnį apsilankymą nebaigėte operacijos.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus.

Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainės (-ių) funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų. Be to, Svetainėje (-se) gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios Taurusmedia rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

Nepilnamečiai

Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti Taurusmedia jokios informacijos per Svetainę (-es). Jei jūsų šalyje esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją Taurusmedia per Svetainę (-es) turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys jūsų šalies įstatymai.

Privatumo politikos modifikavimas

Taurusmedia pasilieka teisę bet kada iš anksto nepranešusi keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės (-ių) ar jos (-ų) turinio.

Konkrečios paslaugos teikimo sąlygos

Taurusmedia gali nustatyti skirtingas skirtingų paslaugų teikimo sąlygas (pvz., naudojimo sąlygas), įskaitant duomenų apsaugą.