fbpx

Naudingos nuorodos padedančios įsivertinti svetainės būklę

  1. https://smallseotools.com/website-seo-score-checker/ – tai įrankis, kuriame įvedus savo svetainės domeną ir raktinį žodį kuris jums yra aktualus galėsite matyti, kaip Google paieškos variklis vertina Jūsų svetainės turinį pagal įvestą raktažodį. Sužinosit visą tiesą ar reikalinga tvarkyti arba ne Jūsų svetainę.
  2. https://www.gtmetrix.com – tai įrankis, kuris įvertina jūsų puslapio užkrovimo greitį ir duoda visus galimus aptarimus, kur ir ką konkrečiai reikia padaryti, kad pagerintumėte savo tinklapio pozicijas Google paieškoje. Labai geras įrankis, kurio pagalba nesunkiai suvoksite, kur reikalinga patobulinti puslapio turinį.
  3. https://www.majestic.com – tai įrankis yra skirtas susekti, kiek atgalinių nuorodų Jūsų puslapis turi. Turbūt žinote, kad „backlink“ išoriniam SEO yra bene svarbiausias dalykas, unikalūs tekstai su anchor tagais ant raktinių žodžių padės Jums iškelti Jūsų puslapį į geresnes Google paieškos pozicijas. Šis įrankis leidžia Jums matyti kiek atgalinių nuorodų, kitaip tariant „backlinku“ Jūsų internetinė svetainė turi. Taip galite apžvelgti ir savo konkurentų internetines svetaines.
  4. https://adwords.google.com/KeywordPlanner – tai bene pats paprasčiausias, bet kartu ir naudingiausias įrankis kurio pagalba sužinosite kiek kartų atitinkamo raktinio žodžio ar žodžių junginio ieško žmonės. Tokiu atveju nebereikės galvoti ar Jūsų pasirinktas raktinis žodis yra populiarus paieškoje ar ne. Šio įrankio pagalba labai lengvai rasite atsakymą.
  5. www.smallseotools.com/plagiarism-checker – pirkote straipsnį iš įmonės? Abejojate ar jie parašė ar nukopijavo ir Jums pardavė, kaip naują straipsnį? Šio įrankio pagalba jūs sužinosite visą tiesą ar tekstas jūsų svetainėje yra unikalus ir niekur kitur nepublikuotas internetinėje erdvėje.

Šie penki įrankiai Jums labai padės tobulinat savo svetainę ir kilti į GOOGLE TOP 1 pozicijas. Jeigu Jums reikia pagalbos su kažkuriuo iš įrankių rašykite mums ir mes Jums su malonumu padėsime ir paaiškinsime. Sėkmės tobulinant savo svetainę Google paieškos varikliui.