fbpx

Kaip priskirti Facebook administravimo teises

Kai norite, kad Jūsų įmonės Facebook profilį galėtų administruoti ne tik Jus, bet ir kiti asmenys. Galite priskirti jiems Facebook profilio administravimo teises ir jie turės galimybes skelbti post‘us ant Jūsų sienos, atnaujinti informacija, atsakinėti į žinutes ir atlikti kitus veiksmus.

  1. Pirmiausia paspaudžiate viršuje esančią nuorodą „Nustatymai“.
  2. Toliau kairėje pusėje paspaudžiate „Page Roles“, tada matote langelį į kurį galite įrašyti asmenį ir priskirti jam administravimo teises pasirinkus „Administratorius“ statusą. Svarbu, kad norint priskirti administravimo teises, tas žmogus turi būti Jūsų drauguose. Jei jis dar nėra Jūsų drauguose, pirmiausia reikėtų pakviesti tą asmenį į draugus.

Spaudžiate „Išsaugoti“ ir viskas – administravimo teises priskirtos.

Jeigu vėliau norite atjungti administravimo teises, tai galite padaryti per „Page Roles“ pasirinkę norimą profilį, kurį ketinate atjungti ir paspausti šalia pašalinti.

Kas yra Facebook Business Manager Account? Ar verta man susikurti savo atskirą Accountą?

Facebook Business Manager Account naudojasi reklamos agentūros ir asmenys administruojantis daugiau Facebook verslo profilių. Patogu, kai administruojama daugiau profilių, tačiau jeigu valdote viena ar kelis profilius nėra didelės būtinybės kurtis atskirą Facebook Manager Account.

Dar vienas privalumas reklamos agentūroms ir asmenims administruojantiems daugiau Facebook profilių, kad nereikia būti draugais su savo klientais, kad galėtum gauti administravimo teises, kaip pirmuoju atveju. Taip pat susikurti Facebook Manager Account nieko nekainuoja, taigi jeigu dirbate su daug klientų ir dar neturite atskiros Facebook paskyros, išbandykite jos galimybes. Užsiregistruoti galite labai paprastai įvedus į Google – Facebook Manager Account paieškos rezultatuose rasite Facebook tinklapį ir užpildę reikalingą informaciją galėsite naudotis šios paskyros privalumais.