fbpx

„Google My Business“ paskyros sukūrimas

Prieš pradedant naudotis „Google My Business“ gali būti sunku sekti jus dominančius duomenis pasitelkiant informacija iš „Google+“, „Google Places“ ar „Google Local“. „Google My Business“ įkurta 2014 metais apjungia visus ankstesnius bendrovės pasiūlymus į vieną platformą, kuri puikiai tinka verslo savininkams. Naudojantis „Google My Business“ nebereikia sekti įvairių jus dominančių duomenų skirtingose platformose. Naudojantis šia platforma, jūsų įmonė bus rodoma paieškoje, žemėlapiuose ir „Google+“.

  1. Prisiregistruokite arba prisijunkite

Norint susikurti „Google My Business“ jums reikės „Google“ paskyros. Jei jos dar neturite dabar pats laikas susikurti. Eikite į https://www.google.com/business/ ir spauskite „Start Now“ arba „Sign in“ jei jau turite paskyrą.

  1. Raskite savo verslą

Kai jau esate prisijungę jus nukreips į „Rasti savo verslą“ (ang. Find Your Business). Tai padarykite suvedę savo įmonės pavadinimą ir adresą. Jei jūsų verslas dar neturi profilio, tačiau yra rodomas rezultatų sąraše, turite pažymėti langelį, kad patvirtintumėte, jog turite leidimą autorizacijai. Jeigu jūsų verslas neatsirado paieškos rezultatuose tuomet spauskite „None of these match“ ir „Add your business“.

  1. Patvirtinkite savo verslą

Tam, kad patvirtinti, jog esate įmonės savininkas, „Google“ atsiųs patvirtinimo laišką. Gauti laišką paprastai užtrunka 1-2 savaites; kai tik jis jus pasieks, jame rasite kodą autorizacijos patvirtinimui.

  1. Nustatykite profilio parametrus

Profilio parametrų nustatymas yra ganėtinai paprastas ir nesunkus. Pridėkite nuotraukų, kontaktinio telefono numerį, interneto svetainę, darbo valandas ir redaguokite bet kokias reikiamas detales.

  1. Susiekite savo paskyras

Jei spustelėsite viršutiniame dešiniajame kampe esančių kvadratų tinklelį, galėsite pasiekti visas anksčiau minėtas kategorijas. Prijunkite savo „YouTube“, „Google Analytics“, „Google+“ ir kitas paskyras. „Google My Business“ taip pat suteiks prieigą prie atsiliepimų ir leis jums į juos atsakyti.

Štai ir viskas! Dabar jūs esate visiškai pasirengę susikurti savo „Google My Business“ paskyrą. Be to, šio įrankio naudą pastebėti nėra sunku. Pradėkime nuo to, kad jis visiškai nemokamas. Tačiau svarbiausia, jog padeda jūsų klientams lengvai ir greitai surasti jūsų parduotuvės fizinę lokaciją bei jums išsiskirti „Google“ paieškoje. Klientams tai labai patogu, nes jie iškart mato jūsų darbo valandas, verslo aprašymą, telefono numerį, kuriuo gali susisiekti ir nuotraukas vietovės, kurioje yra jūsų parduotuvė.